LEGO® NINJAGO ™ 70639 Pouličné preteky Hadieho Jaguára

LEGO® NINJAGO ™ 70639 Pouličné preteky Hadieho Jaguára

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:LEGO®
Cena:25.45 €

Vyzvi Pana E a jeho diabolský stroj k pretekom so Zaneovou super motorkou. Rozlož vystreľovač a zamier na zloducha z radov Garmadonových synov. Dávaj pozor na ostnaté sekacie čepele a vystreľovač Pana E. Vyšli dron a začni útok zo vzduchu. Dostaň sa k Oni maske pomsty skôr ako Pán E a zastav ho, než bude príliš silný, vďaka torzu démona a 2 rukami naviac!   Špecifikácia: Súprava obsahuje Zaneovu motorku s Drone a Oni motorku. Zaneova motorka má sedadlo pre minifigúrku, 2 vystreľovače na rozkladacom odnímateľnom Drone, 2 rozkladacie zlaté čepele, priehľadné a ľadovo modré dieliky a dielik v tvare vlajky. Oni motorka má sedadlo pre minifigúrku, 2 sekacie čepele s bodákmi, 2 vystreľovače, predné koleso s bodákmi, 2 odnímateľné meče a dielik so symbolom vlajky Garmadonových synov. Pri jazde s Oni motorkou sa čepele uvedú do pohybu Zahŕňa 2 minifigúrky: Zane a Pán E. Súčasťou je tiež stupienok s Oni maskou pomsty a transformáciou torza démona pre pána E, a navyše tiež 2 katany aj Zaneov luk a šíp. Hra so stavebnicami LEGO podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosť a priestorové vnímanie, rozvíja kreativitu. Počet dielikov: 308. Rad: Ninjago. Rozmery Zaneovej motorky: 17 × 9 × 7 cm. Rozmery odnímateľného Drona: 11 × 9 × 2 cm. Rozmery Oni motorky: 18 × 9 × 7 cm. Rozmery stupienka (s maskou a torzom): 4 × 4 × 3 cm. Rozmery balenia: 35 × 19 × 6 cm. Vhodné pre deti od 7 do 14 rokov.


 • LEGO® Ninjago 70618 Odmena osudu
  LEGO® Ninjago 70618 Odmena osudu

  • Obsahuje 7 minifigúrok: Wu, Kai, Lloyd, Zane, Nya, Jay a Cole. • Odmena osudu obsahuje tri modulárne sekcie (hornú palubu, dojo majstra Wu a strednú sekciu / trup), dvojitú hlavu draka na prove, tri zdobené plachty, reťaz s..

  179.9 €
 • LEGO® Ninjago 70607 Naháňačka po NINJAGO ™ City
  LEGO® Ninjago 70607 Naháňačka po NINJAGO ™ City

  • Obsahuje 5 minifigúrok: Lloyd Garmadon a Nya, dôstojník Toque, bitkár zo žraločej armády a Ham. • Policajné vozidlo obsahuje sedadlo vodiča a zadné sedadlo spolujazdca pre minifigúrky, tri kolesá a priesvitné modré a..

  19.99 €
 • LEGO® Ninjago 70609 Bombardér Manta Ray
  LEGO® Ninjago 70609 Bombardér Manta Ray

  • Obsahuje 4 minifigúrky: Cole, Shen-Li, Veľký biely nepriateľ a strelec zo žraločej armády. • Bombardér Manta Ray obsahuje dva pružinové vystreľovače, dve bomby a odpojiteľný čln s dvoma sedadlami pre minifigúrky. •..

  29.99 €
 • LEGO® NINJAGO ™ 70640 SOG Základňa
  LEGO® NINJAGO ™ 70640 SOG Základňa

  Napadni SOG Základňu s Lloydom a Zaneom prestrojeným za Hadieho jaguára! Použi Lloydov Spinjitzu spinner a roztoč kolotoč akcie. Prevráť bankomat, ale pozor na pohyblivé steny podzemného dojo a rotujúce zbrane. Pozor si daj..

  35.25 €



© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt