LEGO® DUPLO® 10876 Dobrodružstvo Spider-Mana a Hulka

LEGO® DUPLO® 10876 Dobrodružstvo Spider-Mana a Hulka

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:LEGO®
Cena:31.33 €

Malí super hrdinovia si zamilujú vzrušujúce dobrodružstvo s touto superhrdinskou stavebnicou vytvorenou na motívy príbehov štúdia Marvel. Pomôžte Spider-Manovi a HULKOVI zastaviť Sandmana a prekaziť mu krádež dôležitého kufríku. Stavanie a prestavovanie Spidermanovej garáže a paličkového laboratória v centrále Avenger rozvíja jemné motorické zručnosti detí.   Špecifikácia: Stavebnica prináša Spidermanovu garáž s motorkou a Hulkove laboratórium. Obsahuje 3 figúrky: Spider-Mana, Hulka a Sandmana. Súčasťou sú aj doplnky, napr .: skrutkovač, kufrík, lopata a ohybná pavučina. Kocky LEGO DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Deti si s touto jednoduchou stavebnicou osvoja základné staviteľské zručnosti. Hra so stavebnicami LEGO podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosť a priestorové vnímanie, rozvíja kreativitu. Počet dielikov: 38. Rad: LEGO DUPLO®. Rozmery Spidermanovej garáže: 24 × 12 × 4 cm. Rozmery Spidermanovej motorky: 5 × 9 × 2 cm. Rozmery Hulkovho laboratória: 10 × 6 × 5 cm. Rozmery balenia: 35 × 19 × 7 cm. Vhodné pre deti od 2 - 5 rokov.


 • LEGO® DUPLO® 10867 Farmársky trh
  LEGO® DUPLO® 10867 Farmársky trh

  Malé deti rady vyrazia na výlet na Farmársky trh a dozvie sa niečo o ponuke čerstvých potravín. Môžu si precvičovať nakupovanie v stánku s DUPLO figúrkami, a potom naložiť nákup do auta a vyraziť späť domov! Táto..

  15.65 €
 • LEGO® DUPLO® 10877 Bella a čajový večierok
  LEGO® DUPLO® 10877 Bella a čajový večierok

  Rozvíjajte staviteľskej zručnosti vašich detí s touto jednoduchou stavebnicou od LEGO® DUPLO®, ktorá bola vytvorená na motívy filmu Kráska a zviera z dielne Walta Disneyho. Súprava obsahuje obľúbené postavičky a zdobené..

  15.65 €
 • LEGO® DUPLO® 10868 Stajne pre poníka
  LEGO® DUPLO® 10868 Stajne pre poníka

  Predškoláci sa určite budú o poníky v stajniach starať s láskou. Môžu ich kefovať pomocou kefy alebo ich vodiť ku kŕmidlu so senom. Stajne sa dajú ľahko postaviť alebo prestavať mnohými rôznymi spôsobmi, vďaka čomu..

  25.45 €
 • LEGO® DUPLO® 10858 Moji prvý skladací maznáčikovia
  LEGO® DUPLO® 10858 Moji prvý skladací maznáčikovia

  Pomôžte vašim deťom stavať farebné 3D modely z veľkých LEGO® DUPLO® kociek. Predškoláci si zamilujú triedenie kociek podľa 3 rôznych farieb, podľa ktorých potom dokážu jednotlivé zvieratká postaviť. Použi zdobené..

  8.98 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt