LEGO® DUPLO® 10858 Moji prvý skladací maznáčikovia

LEGO® DUPLO® 10858 Moji prvý skladací maznáčikovia

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:LEGO®
Cena:8.98 €

Pomôžte vašim deťom stavať farebné 3D modely z veľkých LEGO® DUPLO® kociek. Predškoláci si zamilujú triedenie kociek podľa 3 rôznych farieb, podľa ktorých potom dokážu jednotlivé zvieratká postaviť. Použi zdobené kocky k vytváraniu príbehov o tom, čo jednotliví miláčikovia radi jedia. DUPLO kocky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli bezpečné a zábavné pre malé detské ručičky. Naučte svojich najmenších poznávať farby a domácich miláčikov s 3 zábavnými modelmi! Naučte deti poznávať farby a rozvíjajte ich jemné motorické zručnosti pri stavaní roztomilých maznáčikov so súpravou Moji prvý skladací maznáčikovia od LEGO® DUPLO®. Súprava obsahuje tiež zdobené kocky predstavujúce jedlo pre jednotlivých miláčikov. Pomôžte vašim deťom postaviť tieto farebné 3D modely domácich maznáčikov z veľkých LEGO® DUPLO® kociek. Predškoláci si zamilujú triedenie kociek podľa 3 rôznych farieb, podľa ktorých potom dokážu jednotlivé zvieratká postaviť. Použite zdobené kocky k vytváraniu príbehov o tom, čo jednotliví miláčikovia radi jedia. DUPLO kocky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli bezpečné a zábavné pre malé detské ručičky.   Špecifikácia: Obsahuje 3 farebne rozlíšené modely: vtáčika, mačičku a psíka. Obsahuje zdobené kocky predstavujúce jedlo pre jednotlivých miláčikov. Pomôžte deťom osvojiť si základné staviteľské zručnosti pomocou týchto jednoduchých modelov. Bavte sa spoločne a sledujte, ako sa vaše deti učia poznávať a triediť farby, a priraďovať jedlo k jednotlivým zvieratkám. Podnecujte predstavivosť vašich najmenších a sledujte ich úžasné príbehy s roztomilými miláčikmi. Skvelý darček pre predškolákov. Výrobky LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Táto stavebnica pre najmenších je vhodná pre deti od 1 a pol roka do 3 rokov. Žltý vtáčik meria cez 8 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Modrá mačička meria cez 11 cm na výšku, 6 cm na šírku a 3 cm do hĺbky. Červený psík meria cez 10 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.


 • LEGO® DUPLO® 10870 Zvieratká z farmy
  LEGO® DUPLO® 10870 Zvieratká z farmy

  Malí milovníci zvierat sa budú s láskou starať o tieto vybrané zvieratká na farme. Pomôžte im zavrieť kuriatko do kurníka, nakŕmiť a napojiť prasiatko a kravičku, a pohladiť si roztomilú mačičku. Kurník má jednoduchú..

  8.98 €
 • Geomag Color 64
  Geomag Color 64

  Geomag Color je skvelá magnetická stavebnica. Spájajte tyčinky cez magnetické guličky a tvorte najrôznejšie tvary a obrazce. Tyčinky u tohto radu sú bezpečné aj pre menšie deti.     GEOMAG rad: Color. Rozvíja: fantáziu,..

  21.47 €
 • Dohany Stavebnica 682 Maxi
  Dohany Stavebnica 682 Maxi

  1099986..

  10.63 €
 • LEGO® City Great Vehicles 60182 Pick-up a karavan
  LEGO® City Great Vehicles 60182 Pick-up a karavan

  Vydaj sa s rodinou na dobrodružný výlet s obytným prívesom a pick-upom. Karavan je plne vybavený, má odnímateľnú strechu a otváracie dvere. Súčasťou je nábytok a veľa doplnkov.   Špecifikácia: Táto súprava obsahuje..

  25.45 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt